Stránka 1 z 1

Re: Zamítnutý dum

PříspěvekNapsal: ned 01. zář 2013 15:03:57
od Martin Králík
I já se připojuji k přání úspěšného nového školního roku, plno sil, zajímavých nápadů a málo zamítnutých DUMů. Plně souhlasím s doporučením p. Tučímové.

Re: Zamítnutý dum

PříspěvekNapsal: stř 28. srp 2013 21:03:55
od Alena Tučímová
Dobrý den, v poslední době přibývají DUMy a v některých se zákonitě objevují také menší nebo větší nedostatky, takže DUMy se musí vracet k doplnění.

Doporučuji všem při vkládání vložit (pokud vkládáte najednou celé sady) nejdříve třeba 5 DUMů a pak chvíli počkat, jestli se některý neobjeví v "šuplíčku" zamítnuté s doporučením k doplnění, aby se případná chyba mohla hned opravit a nevkládaly se další se stejným problémem (logo, citace...).

Pokud jste vkládali sady už dříve, zkontrolujte si, prosím, nejdřív to, co už na portále máte, abyste si zbytečně nepřidělávali práci vkládáním už schválených DUMů, i to se občas stává.

Přeji všem co nejméně vrácených DUMů - a úspěšný školní rok.

Re: Zamítnutý dum

PříspěvekNapsal: pon 19. bře 2012 16:13:09
od Jana Jáchimová
Ano, vložíte ho znovu jako nový dum, bude mít nové číslo a schvalovací proces bude zahájen.

Zamítnutý dum

PříspěvekNapsal: pon 19. bře 2012 13:48:50
od Michaela Gondeková
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je někde možnost upravit zamítnutý dum, když si rozkliknu záložku "Zamítnuté", tak nikde nevidím "upravit" nebo něco podobného. Domnívám se tedy správně, že pokud dum upravím a chci znovu publikovat a znovu rozjet schvalovací proces, musím ho vložit jako nový dum :?:
Děkuji za odpověď.
;)