Stránka 1 z 1

Re: Vyhledávání v konkrétním druhu materiálu

PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2012 19:57:30
od Lukáš Križko
Dobrý den, děkuji i za Vaši otázku. Bohužel naše rozhodnutí a otevřenost, kterou jsme na začátku učinili, že vkladatel materiálu nemusí být nutně autorem a že DUMy za školu mohou vložit školní koordinátoři, znamená, že se k těmto informacím již zpětně nelze dostat.

Proto vyhledat DUM podle autora, pakliže není zároveň vkladatel není možné. :(

Zkusíme se zamyslet a možná vymyslíme nějakou jinou náhradu, která by podobné vyhledávání umožnila.

Re: Vyhledávání v konkrétním druhu materiálu

PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2012 17:04:25
od Dagmar Vondráčková
Dobrý den,
při vyhledávání podle jména jsem narazila na to, že jedna osoba ukládá DUMy za jiné pedagogy a pokud tedy chceme DUMy od jednoho autora, je to opět komplikované. Může se při zadávání DUM vkládat i údaj o autorovi a zvlášť o vkladateli?

Re: Vyhledávání v konkrétním druhu materiálu

PříspěvekNapsal: čtv 12. dub 2012 8:22:35
od Lukáš Križko
Dobrý den,
tuto funkcionalitu zatím nenabízíme :( . Primárně stále rozvíjíme možnosti vyhledávání přes fulltext (fialové pole vahledávání). Tento zajímavý nápad pro vylepšení se pokusíme implementovat do systému fulltextového vyhledávání a nebo případně rozšíříme možnosti dalšího filtrování.

Další filtrování je funkce, která je již v tuto chvíli dostupná u výpisů DUMů. Máte možnost vyhledané materiály třídit podle stáří, názvu, autora a hodnocení vždy vzestupně a sestupně.

V tuto chvíli bychom mohli toto vyhledávání rozšířit i na možnost třídění podle typu výukového zdroje.
Děkujeme ze zajímavý nápad. ;)

Vyhledávání v konkrétním druhu materiálu

PříspěvekNapsal: stř 11. dub 2012 19:52:27
od weru.n@seznam.cz
Dobrý den, zajímalo by mne, zdali se dá vyhledávat téma (klíčová slova) i v konkrétním druhu materiálu (např. pouze prac. listy) - ať dělám co dělám, vyhledávací okénko funguje pouze pro veškeré dumy, když si kliknu na okénko "pracovní listy", vylezou mi zase všechna témata, čímž se mi prolézat nechce, když hledám pouze prac. list k zájmenům. Díky za reakci. Nováková