Stránka 1 z 1

Re: KALENDÁŘ

PříspěvekNapsal: stř 02. dub 2014 9:50:38
od zuzanam
Moodle jsem používala po dobu 4 let se všemi žáky od 3. tříd a všichni ho milují, protože si mohou samostatně najít materiály - poslechy, videa, četbu...jako rozšiřující učivo a bonusy k témtům v učebnici, mají přehled o tom, co mají umět a co je čeká a já zároveň nemusím kromě vymazání reakcí a úkolů dětí nic dalšího další rok dělat, stačí kurz jen doplňovat a po letech je tam pro každého něco.
Prostředí je ale poměrně náročné pro učitele a vyučující v naší škole si ho příliš neoblíbili, proto hledám něco, co by pro ně bylo dostupnjší a v současné době testuji právě Vaši iTřídu. Pokud by obsahovala funkce, o kteých jsem psala, byla by to asi dobrá možnost.

Re: KALENDÁŘ

PříspěvekNapsal: stř 26. bře 2014 20:22:24
od Lukáš Križko
Dobrý den Zuzano, děkujeme za podměty.

O všech Vámi popsaných funkcích uvažujeme a budou součástí dalších rozšíření. Jak často tuto aplikaci používáte a jak na ni reagují Vaši žáci?

Re: KALENDÁŘ

PříspěvekNapsal: ned 23. bře 2014 17:59:13
od zuzanam@majstr.cz
Přivítala bych
1. možnost někde na výrazném samostatném místě napsat shrnutí kurzu - co se v něm naučíš, tak jako je v Moodlu nebo http://www.Teachers.io: Syllabus Teachers.io helps you create your syllabus and makes it easy for students and parents to find and understand it.

2. propojení s aplikací žáků: students have used the free myHomework student planner apps to keep track of their school work on their iPad, iPhone, Android, Kindle and Windows 8 devices. If you publish your class information on Teachers.io, students can easily access your syllabus, assignments, announcements and course materials within their myHomework app!

3.Navíc v obou systémech (Moodle i Teachers.io) existuje možnost vybudovat si kurz s jednotlivými lekcemi a materiály, který lze zkopírovat v dalším roce, ale bez obsahu a známek od žáků :-). Tj učitel nemusí celé vytvářet znovu.

Re: KALENDÁŘ

PříspěvekNapsal: ned 23. bře 2014 7:56:10
od Lukáš Križko
Dobrý den Zuzano,
součástí iTřídy je i kalendář, ve kterém lze zadávat domácí úkoly a testy. Na rozdíl od Vaší aplikace, zatím iTřída není propojena na sociální sítě - případně profily žáků na sociálních sítích. Zatím také nemáme řešení pro mobilní telefony, ale to se určitě změní - pracujeme na mobilních verzích ;).

V čem je podle Vás tato aplikace zajímavá? Rádi se jí inspirujeme pro rozvoj té naší.

KALENDÁŘ

PříspěvekNapsal: sob 22. bře 2014 15:13:26
od zuzanam@majstr.cz
DOBRÝ den,
uvažuje se v iTřídě o podobném řešení, jaké existuje mezi Tachers.io https://teachers.io a My Homework tak, aby žáci mohli na své platformě jednoduše sledovat své úkoly?