Stránka 1 z 1

Re: Komentáře k úkolům.

PříspěvekNapsal: úte 29. dub 2014 13:27:24
od Jiří Pešan
Dobrý den paní Majstrová, momentálně pracujeme na úpravách prostředí iTřída jejichž součástí bude mj. i možnost mazat příspěvky na zdi. O termínu spuštění těchto úprav vás budeme včas informovat. V tuto chvíli ještě nedokážu přesně říci, zda to bude hned se začátkem nového školního roku. Jiří Pešan

Re: Komentáře k úkolům.

PříspěvekNapsal: úte 29. dub 2014 8:17:42
od Zuzana Majstrová
Chci se zeptat, jak jste se posunuli v řešení problému s mazáním reakcí žáků. Učitel by tuto možnost rozhodně měl mít - jde i o to, že někdy děti nahrají příspěvek nevhodný. Přeci nebudu mazat celý příspěvek i se všemi reakcemi kvůli jedné nevhodné reakci. když chci aby děti viděly ty ostatní. Stačilo by, kdyby mohl učitel reakci zneviditelnit nebo lépe, editovat....

Re: Komentáře k úkolům.

PříspěvekNapsal: sob 20. říj 2012 12:05:38
od Lukáš Križko
Dobrý den,
musím přiznat, že to není úplně příjemné. Uvítala bych, kdybych jako učitel měla možnost editovat i žákovské příspěvky. Např. ve chvíli kdy žák chybně nahraje soubor nebo již soubor od něj není aktuální např. proto, že jsme se ve výuce posunuli dál. Mám pocit, že nemožnost mazat straší příspěvky od dětí znepřehledňuje třídu.
Lucie Fusková, ZŠ Velké Popovice


Dobrý den,
v tuto chvíli se již připravuje možnost editace pro učitele u zadaného úkolu a testu . Tzn, že budete moci nejen příspěvek na zdi smazat, ale jej i upravit. Tuto možnost budete mít i u příspěvků vložených studenty. Tato inovace přibude nejpozději do 15. listopadu.

Jak jsem již psal v předešlém příspěvku, zatím jsme neuvažovali o možnosti mazání reakcí pod zadaným úkolem a zadaným testem. Tento nápad, že jej bude moci smazat jen učitel, mně příjde velmi dobrý. Pokusíme se jej později dopracovat.
Lukáš Križko

Re: Komentáře k úkolům.

PříspěvekNapsal: sob 20. říj 2012 11:59:31
od Lukáš Križko
Proč nemohou žáci smazat své úkoly, které jednou na svou třídu vložili? Pokud ano, prosím o popis jak to udělat. Velice děkuji za odpověď.
L. Fusková, Velké Popovice


Dobrý den,
možnost mazat jednotlivé události na zdi mají pouze učitelé. Žákům bylo toto právo odepřeno. Mazání reakcí není umožněno vůbec (podobně jako například na Facebooku). Důvodem byla obava z možného zneužívání této funkce ze strany žáků (narušování výuky apod).

Zároveň nás k tomu vedla i potřeba zachovávat záznam o všech interakcích pro potřebu učitele, který výuku řídí. Rozumím tomu, že může být problém v tom, že není řešena možnost opravy překlepů nebo možnost opravy nahrání špatného souboru ze strany žáka. Lukáš Križko

Re: Komentáře k úkolům.

PříspěvekNapsal: stř 17. říj 2012 7:35:43
od Lukáš Križko
V tomto případě bych doporučil smazat celý příspěvek i s komentáři. ;)

Re: Komentáře k úkolům.

PříspěvekNapsal: úte 16. říj 2012 9:33:24
od Jaroslav Fišer
Dobrý den.
Šlo mi především o smazání reakcí z období testování iTŘÍDY, tj. reakce "Funguje", "U mě dobrý", "Džus Bus", atp. To že studenti můžou reagovat - prozrazovat správnou odpověď - mě zatím nenapadlo. Zatím budu používat volbu Zakázat komentáře.
Dočasné zneviditelnění určitě uvítám.

Re: Komentáře k úkolům.

PříspěvekNapsal: úte 16. říj 2012 8:37:28
od Lukáš Križko
Dobrý den,
můžete mazat pouze zadané úkoly a testy, nebo "hlavní vzkazy" od žáků. Mazání reakcí pod Vámi zadanými událostmi mazat nejde. Máte ale možnost při zadání úkolu nebo testu nastavit, že budou rakce žáků zakázány.

Do konce listopadu ještě přibude funkce na dočasné zneviditelnění reakcí žáků. Možná je toto přesně ta funkce, kterou asi hledáte?

Předpokládám, že chcete mazat rekce žáků, které prozrazují správnou odpověď. Je to tak?

Komentáře k úkolům.

PříspěvekNapsal: pon 15. říj 2012 23:38:43
od Jaroslav Fišer
Můžu jako učitel smazat komentáře od žáků.