Stránka 1 z 1

Re: Jak pozvat do třídy žáky

PříspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2014 13:53:38
od Jiří Pešan
Dobrý den,
žák skutečně nemá práva na jakékoliv zakládání tříd a předmětů. Žák může být pouze zván učiteli k výuce.

Re: Jak pozvat do třídy žáky

PříspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2014 13:06:36
od Návštěvník
Děkuji za reakci, to, co popisujete, chápu, ale když jsem si vytvořil cvičný žákovský účet, nikde jsem nenašel možnost, kde bych měl napsat kód další třídy/předmětu (Předmět jako takový založit nelze, že? Je to vždy založení nové třídy.). Ten jako žák vkládám pouze při registraci, že?
Skutečně tedy není elegantnější možnost než ruční vypisování e-mailových adres do zvacího e-mailu?

Re: Jak pozvat do třídy žáky

PříspěvekNapsal: stř 21. kvě 2014 12:29:35
od Jiří Pešan
Dobrý den, žák, stejně jako ve skutečné škole, může být zařazen pouze jediné "fyzické" třídy. Jedná-li se Vám ale o pozvání žáka do vyučování k předmětu, to pak provádí vyučující učitel buď zasláním zvacího kódu, který vygeneruje stisknutím tlačítka "Code" vedle názvu třídy v levém menu, nebo zasláním zvacího mailu po stisknutí nabídky "Pozvat žáky do třídy" v pravo dole.

Re: Jak pozvat do třídy žáky

PříspěvekNapsal: stř 14. kvě 2014 12:56:34
od Roman Věžník
Jakým způsobem se může žák, který je již ve třídě např. u mě, zapsat do třídy ke kolegovi, aniž by si musel vytvářet novou registraci?
Když jsem si vytvořil cvičný žákovský účet, nikde jsem takovou možnost nenašel.
Děkuji.

Jak pozvat do třídy žáky

PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2012 14:38:46
od Lukáš Križko
Do třídy lze kdykoliv pozvat své žáky. Po založení má každá třída svůj jedinečný číselný kód. Kód naleznete na banneru třídy. Kliknutím na banner s nápisem "CODE" se otevře pop-up okno s číselným kódem.

Tento kód žák zadá při registraci a po ní bude automaticky propojen s třídou. Žáci se pomocí tohoto kódu registrují sami.

Učitel může také žáky pozvat do třídy tak, že po kliknutí na banner třídy zadá vpravo dole v části Žáci ve třídě službu "Pozvat žáky do třídy". Kliknutím na tento banner se otevře pop-up okno, kam může zadat e-mailové adresy žáků oddělené čárkou. Na tyto adresy bude odeslána zpráva, která bude obsahovat prolink do registrace s předem vyplněným kódem třídy. Žák se tedy může ihned zaregistrovat a připojit ke třídě.