Stránka 1 z 1

Re: Projekt recyklohraní aneb ukliďme si svět

PříspěvekNapsal: pon 06. dub 2020 14:32:18
od Návštěvník
Měli žáci dělat něco pro planetu a BI nebyla znečištěna

Re: Projekt recyklohraní aneb ukliďme si svět

PříspěvekNapsal: čtv 03. říj 2013 10:12:09
od Radka Heinzová
Dobrý den,

před dvěma týdny jsem byla v Pitíně (vesnička u Bojkovic, Bílé Karpaty). Zde jsem se poprvé v praxi setkala s projektem recyklohraní. Děti si v družině hrály s vršky od PET lahví. Paní družinářka jim zadala jednoduchá úkol. Venku před školou si nakreslily předlohu loga olympiady a pomocí barevných vršků skládaly kruhy a další obrazce. Ve výsledku to vypadalo moc krásně. Navíc obrazce zůstaly na chodníku přes celý víkend. Děti se tak mohli při nedělní procházce pochlubit rodičům, co krásného z vršků jde vykouzlit. :D

R.H.

Re: Projekt recyklohraní aneb ukliďme si svět

PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2013 17:11:45
od Jana Jáchimová
Jsem zapojena nepřímo, synovec si tu bere baterky, aby mohl plnit školní popelnici. Každopádně je to projekt smysluplný. Kéž by se zapojili všichni..

Projekt recyklohraní aneb ukliďme si svět

PříspěvekNapsal: čtv 02. kvě 2013 19:00:16
od Petra Řezáčová
Projekt vznikl už v roce 2008 a do dneška se do něj už zaregistrovalo 3068 škol. Je to zábavná forma, jak děti navyknout dál zužitkovat odpady.K úklidu světa přispěli například školáci tvorbou papírového draka ze starého papíru. Info na webu:www.recyklohraní.cz nebo http://www.facebook.com/recyklohraní. Jste také zapojeni do tohoto projektu? Máte s ním už zkušenosti a chcete je předat ostatním? Máte nějaký dobrý nápad, který by pomohl i ostatním a motivoval děti? Podělte se se svými poznatky a zkušenostmi v diskuzním fóru.