Stránka 1 z 1

Re: Elektronické TK a ŽK

PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 7:38:36
od Jan Zouhar
My jsme měli notebooky a internet, takže zapisování známek bylo jednoduché. Chtějte jej také. :lol:

Re: Elektronické TK a ŽK

PříspěvekNapsal: stř 20. čer 2012 13:08:09
od Alena Tučímová
Na naší škole máme ŽK klasické, ale zároveň elektronické. Neustále se tak trochu peru s tím, že jde vlastně o dvojí zápis, navíc jako učitelka známku zapisuji do papírové ŽK a potom ještě do počítače. Pokud se mi toho nahromadilo během dne víc, bylo co dělat, abych na nic nezapomněla.

Docela by mne zajímalo, pokud jsou na škole obě varianty, jaký mají druzí systém na zapisování? Mně se nedařilo zapisovat známky do počítače každý den a zpětně jsem pak nad tím trávila dost času.

Je mi jasné, že vše leží na rodičích. Někteří rodiče nevyžadují po dítěti žádnou ŽK, počítač navíc třeba ani nemají, je to těžké. V případě větších problémů se mi osvědčilo pozvat si rodiče do školy a domluvit se na další spolupráci - okamžité nformace mailem nebo telefonem, pokud by problémy žáka přetrvávaly i dál. Tak šla zpráva směrem k rodičům velice rychle a věděla jsem, že budou reagovat. Navíc jsem měla zpětnou informaci o převzetí zprávy.

Elektronické TK a ŽK

PříspěvekNapsal: stř 20. čer 2012 12:30:36
od Lenka Urbanová
Podnět z jiného tématu:
Soňa Strnadová píše:Zavádějí se i elektronické třídní knihy. Má někdo zkušenosti s dobře fungujícím systémem elektronických ŽK a popř. i TK? Vedou se zároveň i ŽK klasické?
Jak je to u vás?