Kde a jak tráví učitelé dovolenou

Zajímavé informace z České republiky i světa v oblasti školství. Nové informace z MŠMT.

Re: Kde a jak tráví učitelé dovolenou

Příspěvekod Martin Králík » pon 02. črc 2012 13:51:26

Každý se rád v létě podívá do ciziny, na památky a k moři. Já si ale myslím, že i u nás máme plno zajímavých míst a někdy jsou ta místa jen pár kilometrů od domova. Stačí se jen dívat.
Martin Králík

Příspěvekod Alena Tučímová » pon 02. črc 2012 10:09:07

Díky moc Janě Jáchimové za informaci o nahrávání fotek! Tu přílohu jsem včera úplně přehlédla, takže znovu...

Zatím trávím začátek prázdnin doma, včera a dnes jsem se byla podívat v zámeckém parku (v Klášterci nad Ohří), kde pěkně profukoval větřík a byl stín, paráda! Od 6.7. navíc po celý týden bude na zámku a i venku probíhat už tradiční festival Klášterecké hudební prameny, na které ráda zvu i Vás, pokus byste byli poblíž. Více informací najdete zde: http://www.zamek-klasterec.cz/web/cs-kalendar.php
Zcela jistě zajdu aspoň na jeden koncert, je z čeho vybírat, a také na komentované setkání s Mistry houslaři a starými houslemi. Samozřejmě nebude chybět ani Jaroslav Svěcený, který návštěvníkům housle hned předvede v praxi. Ale to až v sobotu, zatím aspoň pár fotografií ze včerejška...

Velikost fotografií jsem zvolila 300x200...
Přílohy
Ohře.jpg
Ohře.jpg (30.28 KiB) Zobrazeno 16431 krát
Salla Terena.jpg
Salla Terena.jpg (36.63 KiB) Zobrazeno 16431 krát
Zámek - Klášterec nad Ohří.jpg
Zámek - Klášterec nad Ohří.jpg (33.72 KiB) Zobrazeno 16431 krát
Alena Tučímová

Příspěvekod Jana Kneřová » pon 02. črc 2012 8:31:01

Alena Tučímová píše:Přeji všem krásné léto! Chtěla jsem nahrát první fotku, ale potřebovala bych radu, mou fotku z počítače se mně sem nedaří nahrát - ještě před měsícem s tím nebyl problém...
Poraďte, prosím, nejraději krok po kroku, bude to návod i pro všechny ostatní, kteří se rozhodnou fotkami ze svých cest přispět. Děkuji.

Zdá se Aleno, že už to funguje. :-)

My zatím trávíme volný čas na koupališti. Děti se koupají a já pozoruji hemžení nebo si čtu a osvěžuji se vnitřně.
Jana Kneřová
Koordinátorka DUMů
Jana Kneřová

Příspěvekod Jana Jáchimová » pon 02. črc 2012 8:26:39

Já se byla podívat zatím v Sudoměři na velikého Žižku. A protože toho už znám, zajela jsem se na skládačce (utrpení(o:) podívat ještě na dřevěné bojovníky, fotka jen z mobilu.
Bojovníci.jpg
Bojovníci.jpg (95.89 KiB) Zobrazeno 16368 krát

Jak vložit fotku: Pod oknem pro příspěvek kliknout na záložku Příloha, Procházením najít vybraný soubor a pak už jen Přiložit soubor a je to.

PS.: Já vložila velikost 600x400 bodů a pořád je to moc, tak to bude chtít ještě menší.
Jana Jáchimová

Příspěvekod Alena Tučímová » ned 01. črc 2012 16:21:12

Přeji všem krásné léto! Chtěla jsem nahrát první fotku, ale potřebovala bych radu, mou fotku z počítače se mně sem nedaří nahrát - ještě před měsícem s tím nebyl problém...
Poraďte, prosím, nejraději krok po kroku, bude to návod i pro všechny ostatní, kteří se rozhodnou fotkami ze svých cest přispět. Děkuji.
Alena Tučímová

Příspěvekod Alena Tučímová » pon 25. čer 2012 17:41:53

Už se moc těším na konkrétní vyprávění o letošní dovolené, nebo dokonce i na vložené fotky! Jsem zvědavá, kdo vloží první fotku z dovolené, nebo třeba i z pobytu na nějakém kurzu (odkazy na různé kurzy a možnosti přihlášení najdete v jiné části diskuze - viewforum.php?f=13).
Alena Tučímová

Příspěvekod Soňa Strnadová » pon 25. čer 2012 15:13:30

Učitelé také jezdí na letní prázdninové školy (Tvořivá škola,...). Byla by možná vhodné informovat o zajímavostech, doporučit konkrétní akce, poskytnout kontakty,... Máte někdo zkušenosti s podobnými akcemi?
Soňa Strnadová

Příspěvekod Marie Želechovská » pon 25. čer 2012 13:23:57

Já bych chtěla konečně poznat Český ráj, Dětenice a třeba safaro ve Dvoře Králové. Doufám, že se to letos povede.
Marie Želechovská

Kde a jak tráví učitelé dovolenou

Příspěvekod Alena Tučímová » stř 13. čer 2012 19:01:05

Přeji dobrý den. Kvapem se blíží prázdniny a učitelé se rozjedou na zasloužené dovolené. Někdo jezdí k moři, jiný má raději samotu někde na horách, další tráví čas na zahrádce...Sama jezdím nejraději na Moravu nebo se toulám po Čechách.
A co Vy? Kam letos pojedete? A s dětmi nebo bez dětí?
Každý už má určitě s sebou i foťáček, co kdybyste nahráli i jednu fotku ze zajímavého místa, které jste navštívili? Pochlubte se se svými zážitky druhým, uděláte tím radost a třeba to bude zároveň malá inspirace i pro ty, kteří se ještě nerozhodli, kam se podívat.
Jsem sama zvědavá, kdo se ozve například z největší dálky...
Alena Tučímová

Předchozí

Zpět na Zajímavé informace