Stránka 1 z 1

Re: Problém s vkládáním DUMů

PříspěvekNapsal: pát 16. kvě 2014 9:50:31
od Alena Tučímová
Malý fígl pro vkládání DUMů...

Pokud máte k jednomu DUMu více materiálů - prezentace, pracovní list, video, obrázek atd., uložte je společně do zipu a nahrajte potom jako jeden DUM (pokud je to tak myšleno). Nezapomeňte ale na to, že v každé části musí být také povinné logo, nestačí to pouze například v prezentaci a v pracovním listě potom už ne.

Re: Problém s vkládáním DUMů

PříspěvekNapsal: pon 07. dub 2014 11:40:23
od Jiří Pešan
Dobrý den, problém zřejmě nebude ve vlastním prohlížeči. Aplikaci průběžně testujeme a žádný podobný problém jsme nezaznamenali. Obraťte se na mě prosím na mail jpesan@boxed.cz a já vám pomohu.
Jiří Pešan

Re: Problém s vkládáním DUMů

PříspěvekNapsal: čtv 03. dub 2014 8:56:15
od Petr Kajnar
Hm, tak co se mě týče, tak vkládání DUMů mi funguje pouze a výhradně v Chromu. Nejnovější IE i FF krutě zklamal. Takže někde je chybka, řekl bych.

Problém s vkládáním DUMů

PříspěvekNapsal: stř 19. čer 2013 14:48:35
od Petra Řezáčová
Dobrý den, mám problém s vkládáním DUMů na váš portál. Zvolila jsem možnost přidej dum, nemám aktivní tlačítko "ZVOLTE DUM". Můžete mi poradit, co si mám do PC doinstalovat, aby pole bylo aktivní? Děkuji. Radka Heinzová
Dobrý den,
důležité je na jakém internetovém prohližeči se to děje (většinou se problém vyskytuje u prohližeče Internet Explorer 8 a nižší. Pakliže má váš počítač jiný prohližeč, prosím vyzkoušejte celý proces na něm. Jinak by měla postačit aktualizace Java - http://java.com/en/download/index.jsp.