Profil uživatele na DUMy.cz

Pomoc, rady a doporučení, jak nejlépe využívat modul DUMY.
Prosíme, ptejte se!

Re: Profil uživatele na DUMy.cz

Příspěvekod Lukáš Križko » pon 29. dub 2013 6:48:43

V případě, že se rozhodnete vkládat DUMy za školu, doporučuji v profilu uvést do položky jméno název školy a do položky příjmení město (obec). Jako registrační mail doporučuji uvést univerzální, ale nikoli hlavní mail školy kvůli případnému zahlcení poštovní schránky oznamovacími maily.
Lukáš Križko

Re: Profil uživatele na DUMy.cz

Příspěvekod Lucie Pelikánová » ned 28. dub 2013 22:44:37

Mám dotaz ohledně doporučení, kdo by měl za školu vkládat DUM. Nejprve mi ideální připadalo, aby DUM vkládal autor. Ale nyní jsem z předchozího textu pochopila, že by to měla být spíše škola. Co potom ale znamená jméno a přijmení při registraci?
Děkuji za odpověď.
Lucie Pelikánová

Profil uživatele na DUMy.cz

Příspěvekod Lukáš Križko » úte 24. dub 2012 12:27:50

Od minulého týdne máte možnost na DUMy.cz pracovat se svým vlastním profilem (pro ukázku se můžete inspirovat mým profilem). Dostanete se do něj kliknutím na své jméno, které se zobrazí po přihlášení ve vrchní žluté liště vedle bannerů DUM, DISKUZE a CITACE.

Co Vám profil umožňuje? Umožňuje se zpětně podívat na vámi zveřejněné DUMy a příspěvky v Diskuzním fóru. Poté zde můžete uveřejnit některé rozšiřující informace sami o sobě viz můj profil. Tyto informace uvidí ostatní uživatelé, pakliže kliknou na jméno vkladatele u DUMu, samozřejmě mimo e-mail a heslo, které jsou viditelné pouze pro Vás.

Školy, které jsou registrovány jako vkladatelé, tady mají jedinečnou příležitost představit se ostatním uživatelům a přidat například odkaz na své vlastní stránky.

Profil je rozdělen do částí základní údaje, další údaje a moje aktivita. Editovat jej můžete kliknutím na slovo „Upravit“, které naleznete ve žlutém políčku vpravo nad profilovou stránkou. Mimo editace výše uvedených částí zde mohou všichni uživatele měnit i své registrační údaje jako je jméno, popřípadě název školy, e-mail a přihlašovací heslo. Tímto se nabízí možnost měnit vkladatele, kterým se může změnit z jednotlivce na celou školu kvůli kontrole vložených DUM. Uložené údaje se automaticky zobrazí v profilu. Pro návrat do profilu postačí opět kliknout na své vlastní jméno. :D

Už jste použili profil uživatele? Jak se Vám líbí? Co byste ocenili, kdyby nová funkce uměla a doposud neumí?
Lukáš Križko

Zpět na DUMY - jak na to?